יום הולדת בואך חופש גדול

לתאריך הלידה שלנו יש המון משמעות … כמו למשל יהב שלי המתוקה, שנולדה ב 30.6.2007. כשהיא נולדה זה היה תאריך עגול ויפה, אבל רק מאז החלה את גיל בית הספר והתאריך הזה תפס מקום של כבוד בכל מה שקשור למסיבות סיום, חופש גדול ושאר שלל אירוע סוף שנת הלימודים – רק אז הבנו.

 ישנו כאן קיפוח על בסיס קלנדרי .

 אז החלטנו לעשות מסיבת יום הולדת שמחה במיוחד לבקשתה של יהב ( שהיא כבר בת 9  ובהחלט יש לה דעה ) , עשינו מסיבת בייק אופ . טוב אולי זה לא היה הפורמט המדויק של התכנית הטלוויזיוניות.  אבל עם  פרשנות קלה משלנו – הזמנו את האחת והיחידה מיטל חזן דאלי שתעביר בנעימים סדנת זילוף עוגות ל 10 בנות קטנות – גדולות. חייבת לפרגן למיטל על מקצועיות הן בפן הקולינרי והן בגישה שלה לבנות. הרבה סבלנות נדרשה על מנת להביא את התוצרים היפייפיים הללו מילדות שהגיעו ללא רקע בזילוף.

יצרנו סלסלת הפתעות עם כל מיני קשקושי בריכה ומים כמו אקדמי מים / מניפות / מאוררים / בועות סבון וכיוב' . כל אחת קיבלה כמובן כמתנה – זוג כפכפים שנשארו לה מזכרת שימושית מהמסיבה.

הלילה לבן או שחור עבר עליי במיטה מותשת מהיום ההומה.

ואני ראיתי את הבנות רק בבוקר. הן טענו שלא ישנו כל הלילה, אבל אני לא ראיתי עיגולים שחורים מתחת לעיניים שלהן, כמו שקורה לי כשאני לא ישנה כל הלילה, אז אני בוחרת להאמין שישנו היטב.

אחרי ארוחת בוקר קלה- פוזרו הבנות כל אחת לביתה כשבידה עוגה מזולפת מעשה ידיה להתפאר – חוסר שעות שינה – ואחלה מסיבת סיפתח לחופש הגדול .

מזל טוב יהב אהובה . שמחה שנהנת . שנזכה גם בשנה הבאה .