אם אני צריכה להצביע על המועד הספציפי שהבנתי שהדברים שהוא אומר נוגעים אצלי במקומות שבהם עוד טרם נגעו – היה זה בוקר נשים שאורגן על ידי המועצה האזורית בה אני גרה. מצאתי את עצמי בהריון מתקדם עם רום ( מספר 3), מוקפת בפנסיונריות, עומדת לשמוע הרצאה שנקראת "בוקר פריצת גבולות" .
מי שמכיר בוודאי כבר ניחש, מי שלא אוהב אולי כבר איבד אותי בשלב הזה, אבל מדובר למעשה במנטור

אלון אולמן.

במהלך ההרצאה אלון מספר את סיפור חייו המרתק, כיצד הפך מאיש צבא לאיש ברזל (לא רוצה לעשות ספוילר לסיפור…) ומבהיר לכל הנוכחים חד וחלק למה הם יכולים גם.

בתום ההרצאה מצאתי את עצמי מתייפחת מהתרגשות ומיד הסברתי לעצמי בלב שאלה וודאי ההורמונים של חודש תשיעי.

אז אולי להורמונים היה חלק בהתרגשות אבל האיש – לא יצא לי מהראש.
כשהגעתי הביתה – כמובן מיהרתי לספר לאישי היקר על האיש, והברזל, וההתרגשות, והנ"ל שמח בשבילי מאוד וכהרגלו בהריונות שלי לקח בערבון מוגבל את דבריי …( הורמונים כבר אמרנו ? )
כשנתיים לאחר מכן, כבר הייתי שוב בהריון ( אבל זה לפוסט אחר ), האיש שלי היקר נגרר על ידי חברו לאותה הרצאה בדיוק, רק שהוא חזר מרוגש מאוד ללא השפעת הורמונים. אז הבנתי – שיש לנו פיצוח.  וככה מצאנו את עצמנו נרשמים יחד לסנדאות ומאז ….

המון דברים קרו לנו מאז.

רובם ככולם מצויינים. בעיקר הפכנו אנשים טובים יותר לעצמנו ולעולם. תפיסת העולם שלנו השתנתה , החינוך בבית, האופן בו אנו ממלאים את הזמן הפנוי שלנו, העסקים ולמעשה אלון הצליח לגעת בכל רובד בחיינו ולהפוך אותו טוב יותר.
אחד הדברים הבולטים שקרו הוא כניסת הספורט לחיינו.

רק מי שהכיר אותנו קודם יכול להבין ולהעריך את גודל השינוי שנעשה .

צחי למשל (שתכלס הפוסט הזה מוקדש לו באהבה גדולה)  היה בעברו איש מלא, מעשן, שספורט לא היה חלק מחייו ואפילו מחשבות על ספורט גרמו לו להזיע – סיים פני כחודש את תחרות האיירומן המפורסמת בגרמניה. (ומקשט בתמונותיו את הפוסט הזה ).
 

אז כאמור הפוסט הזה מוקדש לך צחי איש הברזל שלי – גאה בך מאוד על השינוי שאינו מובן מאליו.

עוד המון דברים טובים קרו לנו ועוד יקרו לנו- כי בחרנו לחשוב אחרת .
 אחד משיאי ההתרגשות הייתה לראות את צחי חוצה את קו הסיום של התחרות אחרי 13 שעות ( רצופות ) של שחיה רכיבה וריצה עם הבנות -מוכיח לעולם ולעצמו – שאפשר לנצח את עצמנו תמיד. שגבולות – הם משהו שאנחנו יוצרים עבור עצמנו. ואם כך – למה לא לפרוץ אותם?
לסיום אני רוצה בחום להמליץ לכם ללכת לבוקר פריצת גבולות של אלון אולמן. ואני נשבעת בהן צדקי שאני לא מקבלת כלום בעבור המלצה זו – מלבד הידיעה הברורה שאני פשוט מפיצה את הטוב והשפע הזה הלאה לאנשים אחרים.
בתור התחלה – מדובר על הרצאה –  בוקר יום שישי בילוי מהנה שמומלץ לעשותו כזוג.
למי שהמילה הרצאה נשמעת קצת כבדה – אז מדובר בבוקר קליל וכיפי לחלוטין ….
כבר אומרת – לא כולם מתחברים וזה בסדר, אבל איך תדעו אם לא תנסו?

אשמח לשמוע איך היה לכם